Nie mogę znieść pisma

Jan 15.02.2021

Projektowanie wnętrz

Dla niektórych ważną kwestią jest kolor samych mebli. Jasne czy ciemne? Niektórzy wolą jasne lub stonowane kolory. Co wybrać, aby wystrój wnętrza był oryginalny i niepowtarzalny?

Świetne pytanie, na które odpowiedź jest bardzo trudna. Z pewnością to, czy mamy do czynienia ze światłem, czy z ciemnością, nie jest tak proste, jak mogłoby się na początku wydawać. Oba można traktować w podobny sposób i każdemu z nich można nadać odpowiednią wartość.

Światło czy ciemność?

Trudno też odpowiedzieć na pytanie, czy projekt mebli odbija w jakiś sposób światło, czy ciemność. Wiele osób przywiązuje zbyt dużą wagę do poprzedniego znaczenia, dlatego projekt mebli z czasem staje się bardziej "biały". A jednak jest też możliwe, że kolory w meblach również zmieniają się z biegiem lat, tak że dawniej był jasny, a niekoniecznie obecny. To samo można powiedzieć o odcieniach ścian czy stylu mebli.

Chodzi o to, że musisz zdecydować, co oznacza, że ​​idziesz, trudno jest jednocześnie zdecydować się na jasne lub ciemne kolory, to bardzo indywidualna sprawa. Po prostu sposób, w jaki czasami tworzone są kolory, może czasami być bardzo wyrazisty i zwykle ciemniejsze kolory z biegiem lat powodują, że wystrój wnętrza staje się ciemniejszy.

Tagi: wystrój, zdecydować, kolorybiegiem, trudno, wnętrza, projekt lady, projekty domów parterowych, projektor gwiazd, projekty domów, projekt lady 2020, projektor,